Chcesz uczyć innych w oparciu o metodologię Modelu Diamentu Sukcesyjnego ©?
Chcesz wzmocnić swoje kompetencje, przejść przez profesjonalną Certyfikację i uzyskać tytuł:

Certyfikowany Trener Modelu Diamentu Sukcesyjnego ©?

Weź udział w programie certyfikacyjnym!

  1. Wybierz WARIANT Certyfikowany Trener Modelu Diamentu Sukcesyjnego ©
  2. Prześlij nam referencje z minimum 7 firm rodzinnych, które pisemnie poświadczą przeprowadzony proces sukcesyjny przy Twoim wsparciu LUB weź udział w 5 sesjach superwizyjnych, w czasie których dołączy do Ciebie ekspert Instytutu Biznesu Rodzinnego i podda ocenie Twoją pracę u klienta
  3. Wybierz termin szkolenia online, które prowadzi autorka Modelu Diamentu Sukcesyjnego ©, dr Adrianna Lewandowska i weź udział w szkoleniu, które wyposaży Cię w wiedzę i narzędzia do wykorzystania pełnego potencjału Modelu oraz towarzyszących narzędzi praktycznych
  4. Weź udział w spotkaniu certyfikacyjnym z autorką Modelu Diamentu Sukcesyjnego dr Adrianną Lewandowską i podejmij dyskusję na temat Twojej praktyki i znajomości metody. Terminy spotkań ustalony indywidualnie.
  5. Otrzymaj Raport Superwizji po zakończeniu procesu. Jeśli wynik będzie pozytywny, otrzymasz CERTYFIKAT TRENERA MODELU DIAMENTU SUKCESYJNEGO © by Lewandowska i możesz zacząć uczyć innych.

Przy wyborze wariantu Certyfikowany Trener Modelu Diamentu Sukcesyjnego © prosimy o umówienie indywidualnego terminu spotkania certyfikacyjnego. Liczba miejsc na jeden termin ograniczona jest do 5 uczestników.

Spotkanie certyfikacyjne odbywa się w Poznaniu, w siedzibie Instytutu Biznesu Rodzinnego i przeprowadza je dr Adrianna Lewandowska – twórca Modelu Diamentu Sukcesyjnego ©.

Spotkanie potrwa od 60 do 120 minut i będzie miało na celu zweryfikowanie poziomu zrozumienia Modelu oraz przeanalizowanie pracy praktycznej osoby starającej się o Certyfikację.
Zależy nam, abyś dobrze poznał metodologię, gdyż jest to konieczne do profesjonalnego kształcenia innych.

Jeśli posiadasz referencje od 7 firm rodzinnych, które poświadczą, że wspierałeś/aś je w procesie sukcesji – nie będziesz odbywać superwizji certyfikacyjnych. Jeśli jednak dopiero zaczynasz, PRZED spotkaniem certyfikacyjnym musisz umówić i odbyć pięć sesji superwizji certyfikacyjnych, po których uzyskasz Raport Superwizji i zaproszenie na spotkanie certyfikacyjne.

Po spotkaniu certyfikacyjnym otrzymasz decyzję. Jeśli będzie pozytywna, dołączysz do grona Certyfikowanych Trenerów Modelu Diamentu Sukcesyjnego ©! Otrzymasz także Certyfikat i udostępnimy Twoje dane na stronie: www.certyfikowanydordcarodzinybiznesowej.pl

Co zyskasz dzięki Certyfikacji?

Weźmiesz udział w szkoleniu z twórcą metody – dr Adrianną Lewandowską! To bezpośredni dostęp do wiedzy i praktyki oraz możliwość zadania pytań o konkretne narzędzia i ich zastosowanie praktyczne!

Otrzymasz prawo do posługiwania się LOGO Modelu Diamentu Sukcesyjnego © – co spozycjonuje Cię pomiędzy innymi specjalistami zajmującymi się doradztwem sukcesyjnym, a dla klientów będzie symbolem jakości i doświadczenia!

Dołączysz do grona Certyfikowanych Trenerów Modelu Diamentu Sukcesyjnego © – pierwszego w Polsce programu certyfikacji sukcesyjnej! Bądź pionierem i korzystaj z praktyki najlepszych międzynarodowych ekspertów!

Kontakt

Napisz do nas, jeśli chcesz
dowiedzieć się więcej!

Instytut Biznesu Rodzinnego
Bazar Poznański
ul. Paderewskiego 8, 61-770 Poznań

www.ibrpolska.pl
info@ibrpolska.pl
+48 61 307 14 27

Zofia Skotnicka
Project Leader
zskotnicka@ibrpolska.pl
790 876 890