Wśród naszych członków są certyfikowani i profesjonalni doradcy, którzy wniosą pełen zakres umiejętności i optykę holistycznego spojrzenia na proces sukcesji.

Wśród naszych członków są certyfikowani i profesjonalni doradcy, którzy wniosą pełen zakres umiejętności i optykę holistycznego spojrzenia na proces sukcesji.

Jeśli jesteś doradcą i szukasz kontaktów zawodowych znajdziesz tu pomoc związaną z wymianą poglądów, sukcesją, planowaniem strategicznym, finansowym, zarządzaniem oraz poradami i radzeniem sobie z trudną dynamiką rodziny biznesowej.

Jeśli jesteś członkiem rodziny biznesowej i szukasz specjalisty, który pomoże Twojej rodzinie – dobrze trafiłeś. Przed Tobą katalog certyfikowanych doradców rodzin biznesowych.

Aby mieć pewność, że nasi doradcy działają zgodnie z najnowszą wiedzą, metodykami oraz zwiększają swoje umiejętności i kompetencje oraz mają doświadczenie w ich stosowaniu, wprowadziliśmy proces certyfikacji. W katalogu znajdują się doradcy, którzy spełniają nasze najbardziej aktualne kryteria.

Jeśli uważasz, że powinieneś być wymieniony jako Certyfikowany Doradca Rodziny Biznesowej, ale nie widzisz gwiazdki w swoim profilu w katalogu, sprawdź kryteria certyfikacji wymienione w zakładce strefa certyfikacji lub wyślij nam wiadomość e-mail. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci być najlepszym doradcą, jakim tylko możesz być!

Kontakt

Napisz do nas, jeśli chcesz
dowiedzieć się więcej!

Instytut Biznesu Rodzinnego
Bazar Poznański
ul. Paderewskiego 8, 61-770 Poznań

www.ibrpolska.pl
info@ibrpolska.pl
+48 61 307 14 27

Zofia Skotnicka
Project Leader
zskotnicka@ibrpolska.pl
790 876 890